Switch Off Switch Off 3.5.1.950

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Switch Off to lekkie i proste w użyciu narzędzie, umożliwiające automatyczne wyłączenie komputera podczas naszej nieobecności. Jego możliwości z pewnością docenią osoby, które chciałyby zaoszczędzić energię elektryczną wykorzystywaną przez PC-ta w momencie jego bezczynności.

Aplikacja pozwala na automatyczne wykonanie określonych operacji podczas nieobecności użytkownika. Oferuje funkcje, z pomocą których wyłączymy nasz komputer, uśpimy go, zahibernujemy lub zrestartujemy. Dodatkowo Switch Off wyposażony został również w ciekawe opcje zamknięcia połączenia dial-up (VPN) oraz wykonania zdefiniowanych przez użytkownika skryptów. Wszystkie z wymienionych czynności wykonywane mogą być jednorazowo lub cyklicznie w ściśle ustalonej porze, a także w momencie gdy komputer jest bezczynny.

Switch Off po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego. Z poziomu dostępnej tam ikonki możliwe jest konfigurowanie zadań oraz zarządzanie opcjami narzędzia. Co istotne, program może być obsługiwany zdalnie przez Internet - wystarczy, że zdefiniujemy port i hasło.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!