SwordSoft Screenink SwordSoft Screenink 1.0.9.393

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Screenink to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na przygotowanie zrzutu ekranowego (lub jedynie wskazanego obszaru w formie prostokąta bądź innego dowolnego kształtu) i opatrzenie go stosowną adnotacją.

Za pomocą Screeninka wytniemy na przykład fragment prezentacji ze strony internetowej i umieścimy go w nowym pliku, gdzie przygotujemy stosowny opis przy wykorzystaniu rozmaitych czcionek i różnych kolorów, a nawet opatrzymy go dodatkowym oznacznikiem (np. strzałką). Tak stworzony dokument będziemy mogli zapisać do jednego z najpopularniejszych formatów, takich jak BMP, JPG, JPEG czy PNG. Wspomniane operacje można przeprowadzić również bezpośrednio na otwartej stronie internetowej lub pliku zaimportowanym z dysku twardego bądź innego urządzenia.

Screenink jest niezwykle prosty w użyciu i posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika. Warto wspomnieć, że w razie niepowodzenia aplikacja zawiera funkcję cofania i powtarzania wykonanych czynności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!