r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SwordSoft Screenink 1.0.9.393

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Screenink to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na przygotowanie zrzutu ekranowego (lub jedynie wskazanego obszaru w formie prostokąta bądź innego dowolnego kształtu) i opatrzenie go stosowną adnotacją.

Galeria programu

Za pomocą Screeninka wytniemy na przykład fragment prezentacji ze strony internetowej i umieścimy go w nowym pliku, gdzie przygotujemy stosowny opis przy wykorzystaniu rozmaitych czcionek i różnych kolorów, a nawet opatrzymy go dodatkowym oznacznikiem (np. strzałką). Tak stworzony dokument będziemy mogli zapisać do jednego z najpopularniejszych formatów, takich jak BMP, JPG, JPEG czy PNG. Wspomniane operacje można przeprowadzić również bezpośrednio na otwartej stronie internetowej lub pliku zaimportowanym z dysku twardego bądź innego urządzenia.

Screenink jest niezwykle prosty w użyciu i posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika. Warto wspomnieć, że w razie niepowodzenia aplikacja zawiera funkcję cofania i powtarzania wykonanych czynności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
xfloyd2   3 #1 28.08.2015 21:53

If you want to install SwordSoft Screenink software free version (can't save files) or full version (need license key to activate) on Windows OS, please click the link below to download.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.