r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SwordSoft Screenink 1.0.9.393

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Screenink to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na przygotowanie zrzutu ekranowego (lub jedynie wskazanego obszaru w formie prostokąta bądź innego dowolnego kształtu) i opatrzenie go stosowną adnotacją.

Za pomocą Screeninka wytniemy na przykład fragment prezentacji ze strony internetowej i umieścimy go w nowym pliku, gdzie przygotujemy stosowny opis przy wykorzystaniu rozmaitych czcionek i różnych kolorów, a nawet opatrzymy go dodatkowym oznacznikiem (np. strzałką). Tak stworzony dokument będziemy mogli zapisać do jednego z najpopularniejszych formatów, takich jak BMP, JPG, JPEG czy PNG. Wspomniane operacje można przeprowadzić również bezpośrednio na otwartej stronie internetowej lub pliku zaimportowanym z dysku twardego bądź innego urządzenia.

Screenink jest niezwykle prosty w użyciu i posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika. Warto wspomnieć, że w razie niepowodzenia aplikacja zawiera funkcję cofania i powtarzania wykonanych czynności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
xfloyd2   4 #1 28.08.2015 21:53

If you want to install SwordSoft Screenink software free version (can't save files) or full version (need license key to activate) on Windows OS, please click the link below to download.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.