r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sylwestrowo-noworoczna atmosfera

Strona główna Aktualności

Zapewne już każdemu z nas powoli udziela się atmosfera związana z powitaniem Nowego Roku. Dodatkowo noworoczny nastrój podsyca duża ilość białego puchu za naszymi oknami, a klimat przygotowań do Sylwestrowej Zabawy zaczyna udzielać się już nawet Redakcji vortalu :-).

Niemniej jednak mamy nadzieję, że znajdą się tacy, którzy w tym sylwestrowym zamieszaniu znajdą odrobinę czasu, by zajrzeć do cotygodniowej rubryki "gra na weekend".

AtmoSphere to niezwykle dynamiczna i wymagająca dużego refleksu gra wyścigowa. Istotną kwestią okazuje się umiejętność szybkiego postrzegania sytuacji oraz podejmowania właściwych wyborów. Pułapkom, zakrętom i przebiegłości przeciwnika nie widać końca.

Jeśli ktoś zadaje sobie pytanie czy AtmoSphere ma coś wspólnego z tą obecnie panującą sylewstrowo-noworoczną atmosferą :-), to może się łatwo o tym przekonać pobierając ją w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.