reklama

Szukasz Corel Paintera X3? A może tablet do tego?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Program Corel Painter to oprogramowanie cenione między innymi za innowacyjne metody odzwierciedlania naturalnych narzędzi i materiałów malarskich na cyfrowych obrazach. Doskonałe pędzle RealBristle, które zapewniają ruch wirtualnego pędzla imitujący ruchy na prawdziwym płótnie. Przy pracy z tabletami piórkowymi malarz ma pełną kontrolę nad kreską, kryciem, intensywnością koloru, cieniowaniem, a nawet kątem nachylenia narzędzia, jeśli tablet na to pozwala. Jeśli więc ktoś planuje nabyć Paintera X3, do którego tablet jest niezbędnym dodatkiem, warto zwrócić uwagę na trwającą właśnie promocję.

Za 849 złotych można zgarnąć oprogramowanie w wersji pudełkowej dla Windows i OS X w wersji angielskiej. Taka cena przysługuje jeśli klient kupuje także dowolny tablet firmy Wacom. Jeśli ktoś dobrze policzy, może zgarnąć tablet efektywnie za darmo. Niezdecydowanym przypomnę, że sam Corel Painter X kosztuje na stronie producenta 1799 złotych brutto, w tym samym sklepie obecnie w promocji 1299 złotych, warto więc zastanowić się nad tą ofertą.

Promocję prowadzi sklep elektroniczny firmy KSK Dystrybucja. Aby dowiedzieć się, jakie produkty są jeszcze dostępne i wybrać dla siebie tablet, należy przed zakupem skontaktować się telefonicznie z konsultantem.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama