TED Notepad TED Notepad 6.1.1

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TED Notepad jest prostym edytorem tekstu, aspirującym do bycia zamiennikiem dla zintegrowanego z systemem Windows Notatnika. Program oferuje niemalże identyczny wygląd z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Na pierwszy rzut oka aplikacja wygląda tak samo jak Notatnik, ale uważniejsze przyjrzenie się pozwala na dostrzeżenie znacznie bardziej bogatych funkcji ukrytych w poszczególnych sekcjach menu. Obsługiwane jest chociażby wsparcie dla kodowania Unicode, ANSI, UTF-8 i nie tylko, istnieją szerokie możliwości wyszukiwania oraz edycji słów, wierszy, paragrafów itd. W zakładce z narzędziami znajdziemy zaś takie opcje jak możliwość zmiany wielkości liter, odwracanie tekstu, pisanie w kolumnach, a nawet autozupełnianie.

Aplikacja oferuje wsparcie dla tagów HTML, możliwość dodawania dokumentów do ulubionych czy też dysponuje sporym zestawem opcji związanych z sortowaniem. Całość tworzy naprawdę interesującą propozycję, dostępną zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!