TERA

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TERA to gra MMORPG, w której gracz będzie mógł wkroczyć do krainy rodem ze świata fantasy. Wyruszając na przygodę w pojedynkę lub z przyjaciółmi i eksplorując baśniową Arborei, będzie toczył walki z rozmaitymi potworami, aby zbudować swoją legendarną, niezniszczalną postać.

Dynamiczna rozgrywka

TERA pozwoli wybrać między siedmioma grywalnymi rasami: Amani, Baraka, Castanic, Elin, Popori oraz ludźmi i elfami. Ponadto istnieje też trzynaście różnych klas, a są to: Lancer (tank), walczący w grupach Breserker, Slayer, Brawler i Valkyrie oraz postacie atakujące na dystans, czyli Archer, Sorcerer, Reaper i Gunner. Do tego walczący zarówno w bezpośredniej konfrontacji, jak i na odległość Warrior i Ninja oraz bezcenni dla każdej drużyny uzdrowiciele – Mystic i Priest.

W TERA występuje system walki, który wymaga sporej zręczności i godzin spędzonych na wypracowaniu niezawodnego sposobu operowania postacią. Przeciwnicy nie są bowiem targetowani, co sprawia, że bohater musi być stale i czynnie kierowany w stronę pozostającego w ciągłym ruchu przeciwnika, aby móc zadać mu celny cios. Proste nie jest też korzystanie ze specjalnych umiejętności, szczególnie zaklęć obszarowych, których rzucenie wymaga sprytu i uwzględniania opóźnień w ich działaniu.

Wrażenie będzie robić nie tylko dobrze dopracowana, przyjemna dla oka i barwna grafika, ale również rozsiani po świecie gry potężni i przytłaczająco olbrzymi bossowie. W grze występuje motyw polityki i władzy – umożliwiono panowanie nad określonymi terytoriami. Dostępny jest też tryb PvP, gdzie walki toczy się na specjalnie przygotowanych arenach.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel i3 2130 / AMD FX 4130
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Grafika: GeForce 9800 GT / Radeon HD 3870
  • DirectX: wersja 9
  • Dysk: 45 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!