THRIVE (Unreleased) THRIVE (Unreleased) 3.5.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:
Thrive pozwala odciąć się od niektórych rozpraszających nas rzeczy i od pracy, by lepiej się zrelaksować, odzyskać kontrolę nad swoim czasem i poprawić jakość życia.

W Thrive znajdziemy między innymi możliwość blokowania wszystkich powiadomień poza pochodzącymi od kontaktów z grupy VIP (z różnych aplikacji) albo całkowite blokowanie smartfonu na wyznaczony czas. W tym trybie w ogóle nie można korzystać z urządzenia. Gdy uruchomiony jest któryś z trybów Thrive, aplikacja może automatycznie odpowiadać na otrzymane wiadomości i informować, że adresat właśnie odpoczywa od Internetu i smartfonu.

Można też używać monitora korzystania z konkretnych aplikacji i ustawiać sobie cele czasowe. Jeśli celem jest używanie którejś z aplikacji mniej niż wyznaczony czas, po przekroczeniu limitu zostanie ona zablokowana do południa następnego dnia.

Ponadto Thrive będzie zbierać statystyki i podpowiadać, jak możemy uczynić życie lepszym. Wskazówki zostały opracowane na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Thrive Global.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!