TIDAL TIDAL

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja TIDAL zapewnia nam dostęp do ogromnej bazy muzyki zgromadzonej w usłudze o tej samej nazwie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań TIDAL stawia w pierwszej kolejności na jakość dostępnej muzyki.

Przygodę z TIDAL rozpoczynamy od założenia konta, bądź też zalogowania się. Poza standardową możliwością logowania za pomocą adresu e-mail wspierane są też serwisy Facebook oraz Twitter. Wcześniej wybieramy również interesujący nas abonament. Niestety serwis w przeciwieństwie do głównych konkurentów nie oferuje stałego trybu darmowego. Tak więc nawet gdy chcemy skorzystać z darmowego okresu próbnego, przy zakładaniu konta musimy podać dane do dokonania transakcji. Wspierane jest konto PayPal.

TIDAL cechuje ciekawy, ładny i nie do końca intuicyjny interfejs. Sprawne poruszanie się po aplikacji wymaga pewnej prawy. Aplikacja miewa również problemy ze stabilnością, czasem potrafi się zacinać. Warto nadmienić, że TIDAL pozwala nie tylko na słuchanie muzyki, ale także oglądanie teledysków.

Z poziomu ustawień możemy zmienić jakoś dźwięku do wybranych rodzajów połączeń, aktywować płynne przechodzenie, połączenie z Facebookiem oraz Last.fm, czy też aktywować tryb offline. Aplikacja dostępna jest za darmo i dobrze uzupełnia usługę serwisu, o ile oczywiście zdecydujemy się na opłacanie abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!