AndroidMultimediaStreaming muzykiTIDAL
TIDAL ikona

TIDAL

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TIDAL to oficjalna aplikacja muzycznego serwisu streamingowego o tej samej nazwie. Po opłaceniu abonamentu zapewnia nam dostęp do ogromnej bazy muzyki, w tym teledysków.

Przygodę z TIDAL rozpoczynamy od założenia konta, bądź też zalogowania się. Poza standardową możliwością logowania za pomocą adresu e-mail wspierane są też serwisy Facebook oraz Twitter. Wcześniej wybieramy również interesujący nas abonament. Niestety serwis w przeciwieństwie do głównych konkurentów nie oferuje stałego trybu darmowego. Tak więc nawet gdy chcemy skorzystać z darmowego okresu próbnego, przy zakładaniu konta musimy podać dane do dokonania transakcji. Wspierane są karty i konto PayPal.

TIDAL cechuje ciekawy, ładny i mało intuicyjny interfejs. Daje o sobie znać już przy pierwszy logowaniu, kiedy to z poziomu aplikacji potrafi odesłać nas do Google Play celem pobrania aplikacji. Aplikacja oferuje interfejs w języku polskich choć nie wszystkie komunikaty i opcje zostały przetłumaczone. Na pewno na pochwałę zasługuje stabilność działania. Podczas testów nie było żadnych problemów, ani ze słuchaniem muzyki, ani z oglądaniem teledysków.

Z poziomu ustawień możemy zmienić jakoś dźwięku do wybranych rodzajów połączeń, aktywować płynne przechodzenie, połączenie z Facebookiem oraz Last.fm, czy też aktywować tryb offline. Aplikacja dostępna jest za darmo i dobrze uzupełnia usługę serwisu, o ile oczywiście zdecydujemy się na opłacanie abonamentu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTIDAL
Liczba pobrań1 065
Data aktualizacji19 cze 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
TIDAL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)