bDUJCqGJ

Tidal2.27.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tidal to desktopowy klient usługi muzycznej o tej samej nazwie. Po zalogowaniu klient pozwala słuchać muzyki i oglądać filmy dostępne w usłudze, przy czym warto zaznaczyć, że sporo treści znajduje się tylko tutaj.

bDUJCqGL

Tidal wita nas nowościami. W przeciwieństwie do innych usług tego typu, nie stara się polecać utworów dopasowanych do gustu słuchających, ale raczej stawia na nowości z danego gatunku. Można obejrzeć nowe wydania najpopularniejszych artystów lub przejść do swojej ulubionej kategorii i tam oglądać najnowsze wydania. Tidal prowadzi także kilka programów i nagrywa koncerty, które można potem znaleźć w usłudze. Ulubione płyty, utwory i klipy można zbierać we własnej bibliotece.

Tidal pozwala słuchać muzyki w trzech jakościach – podstawowej, wysokiej i bezstratnej HiFi, przy czym ta ostatnia wymaga droższego abonamentu. Tidal daje również możliwość połączenia konta z Facebookiem i Last.fm.

Przy korzystaniu z Tidala warto zwrócić uwagę na różne promocje, na przykład możliwość uzyskania go zupełnie za darmo w Playu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tidal 2.27.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTIDAL
Liczba pobrań338
Data aktualizacji9 kwi 2021
Rozmiar pliku75.96 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUJCqHq
bDUJCqHH