T-Mobile My Box T-Mobile My Box

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

T-Mobile My Box to tak naprawdę zbiorczy HUB do promocyjnych usług. Aplikacja dzieli się na cztery części: Nowości, Hity, Polecane, T-Mobile Trendy. Pierwszą z nich przedstawia najnowsze usługi w tym pakiet TVP Stream oraz usługę WiMP. Drugą zajmiemy się za chwilę, trzecia (Polecane) to zbiór kilku polecanych aplikacji. Nie ma ich zbyt wiele, w momencie pisania tego tekstu trochę ponad 10.

HITY gromadzą w sobie 6 usług multimedialnych: muzykę, gry (GameBox), audiobooki (Audioteka), filmy (iplex), mapy (nawigacja NavieExpert) i nauka języków (SuperMemo). Każda z nich posiada specjalną ofertę dla klientów T-Mobile, jej cena to 7,90 zł za pakiet miesięcznie. W przypadku dedykowanych abonamentów, z My Box możemy wybrać jedną usługę, która będzie dostępna za darmo. Jeżeli zdecydujemy się na kilka, cena pozostałych zostanie doliczona do naszego rachunku, bądź też pobrana z konta (oferty na kartę). Każdy pakiet możemy przez 30 dni testować za darmo.

Wybierając usługę ujrzymy jej opis wraz z oferowanymi korzyściami. Do tego, każda z nich posiada film prezentujący jej zawartość, działanie oraz aktywację. Dobrze wykonany dodatek, który rozjaśnia wszelkie wątpliwości. Filmy mają część wspólną tłumaczącą działanie My Box oraz indywidualną dla każdej z aplikacji. Gdy zdecydujemy się na wypróbowanie usług, czeka nas jeszcze konieczność pobrania dedykowanych im aplikacji. Są to:

Gry – aplikacja GameBox. W jej ramach otrzymujemy nielimitowany dostęp do zawartych w kolekcji gier. Na chwilę obecną jest to około 150 tytułów. Nie znajdziemy tam nowości od takich zespołów jak Gameloft czy też EA Games co nie oznacza, że oferta nie jest warta uwagi. Fan każdego gatunku powinien w niej znaleźć coś dla siebie, a w kolekcji znalazło się kilka kultowych tytułów.

Muzyka – oparta o sklep z muzyką T-Mobile. Skorzystanie z tej usługi wymaga dodatkowego logowania. W jej ramach co miesiąc możemy wybrać do 10 darmowych utworów spośród całego katalogu. Otrzymujemy je na własność.

Audiobooki – przenoszą nas do aplikacji Audioteki. W ramach abonamentu możemy raz w miesiącu pobrać jednego darmowego audiobooka. Niestety wybór ogranicza się do 20 poleconych tytułów. Zmieniają się one co jakiś czas, a sam dobór należy uznać za dobry.

Filmy – abonament zapewnia nam dostęp do usługi iplex plus. W jej ramy wchodzi kolekcja filmowych „hitów” normalnie płatnych, dodatkowo w materiałach darmowych pozbywamy się reklam. Z korzyści abonamentu iplex plus możemy korzystać na każdym urządzeniu z aplikacją iplex.

Mapy – w ramach tej usługi otrzymujemy dostęp do nawigacji NavieExpert. Ogranicza nas ilość punktów docelowych. W wersji My Box możemy mieć ich maksimum 20.

Nauka Języków – wybór tej kategorii zapewnia nam nieograniczony dostęp do kursów językowych aplikacji Super Memo.

Wykonanie aplikacji prezentuje dobry poziom. To prosty HUB który poza opisami i odnośnikami do filmów oraz pozostałych programów, nie pełni żadnej znaczącej roli. Kolorystycznie nawiązuje do barw sieci, co zapewne nie każdemu przypadnie do gustu. Na pochwałę zasługuje za to prędkość działania nawet na słabszych Androidach. Niestety nie jest ona dostępna z poziomu Google Play, a jedynie strony T-Mobile.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!