Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile

Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T‑Mobile

Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile
Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile
Redakcja
21.02.2019 09:56, aktualizacja: 21.02.2019 11:39

T-Mobile poszerza swoją ofertę telefonów o trzy najnowsze modele Samsung Galaxy: S10+, S10 iS10e. Wyróżnia je nowoczesny design, czytnik linii papilarnych w ekranie, świetna jakość zdjęć i funkcja ładowania bezprzewodowego innych urządzeń. Do modeli S10+ i S10 dodawane są wramach oferty przedsprzedażowej słuchawki Galaxy Buds w kolorze białym.

Galaxy S10 i Galaxy Buds gratis

To już standard, że T-Mobile oferuje swoim klientom zawsze najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia.Nie inaczej jest tym razem i w dniu globalnej premiery nowej serii Galaxy od Samsunga, wprowadza wprzedsprzedaży modele S10+, S10 i S10e. Do pierwszych dwóch modeli dodaje bezprzewodowesłuchawki Galaxy Buds (w kolorze białym). Umożliwiają one słuchanie muzyki do 6 godzin. Wyposażone są w dwa mikrofony, zachowujące wysoki standard połączenia głosowego. Ładowanie baterii odbywa siębezprzewodowo.

Seria Samsung Galaxy to od lat symbol doskonałej jakości i zastosowania najnowocześniejszych, anierzadko pionierskich rozwiązań. W dziesiątej edycji użytkownicy otrzymają do dyspozycji doskonałyekran Dynamic AMOLED o węższych niż dotychczas ramkach i lepszych proporcjach obrazu.Unowocześnione aparaty pozwolą na wykonywanie świetnych zdjęć także w nocy oraz selfie. ModeleS10+ i S10 wyróżniają się ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych ukrytym w ekranie, a wszystkiemodele umożliwiają bezprzewodowe dzielenie się energią.

Galaxy S10 w T-Mobile – cennik

Przedsprzedaż w T-Mobile potrwa od 20.02 do 08.03. Skorzystać z niej będą mogli zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, nowi i przedłużający umowę.Szczegółowy cennik w taryfach rynku prywatnego przedstawia się następująco:

oferta na 24 miesiące
oferta na 24 miesiące
Oferta na 36 rat
Oferta na 36 rat

Przedsprzedaż prowadzona będzie na stronie internetowej www.t-mobile.pl, we wszystkich sklepach T-Mobile oraz przez telesprzedaż. Dodatkowo w 230 najpopularniejszych salonach T-Mobile dostępne będą strefy live demo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)