T-Mobile dodaje możliwość opłaty za zakupione aplikacje wraz z rachunkiem telefonicznym

T-Mobile dodaje możliwość opłaty za zakupione aplikacje wraz z rachunkiem telefonicznym

T-Mobile dodaje możliwość opłaty za zakupione aplikacje wraz z rachunkiem telefonicznym
Tomek Kondrat
22.07.2014 21:17, aktualizacja: 22.07.2014 21:43

Opłata za pobrane aplikacje dodawana do rachunku telefonicznego była dotychczas domeną sieci Play. Od dzisiaj do fioletowego operatora dołącza T-Mobile, które zdecydowało się posunąć nawet dalej i oprócz sklepu Firefox OS dodało Google Play oraz sklep Windows Phone. Usługa o wymownej nazwie Dodaj do rachunku jest dostępna dla klientów abonamentowych.

350110503647012801

Dodaj do rachunku umożliwi klientom abonamentowym sieci T-Mobile łatwe zakupy w sklepach z aplikacjami. Opłata za zakupione aplikacje, gry, książki, muzykę i filmy zostanie dodana do rachunku telefonicznego. Dzięki temu możliwe jest robienie zakupów bez podawania danych karty kredytowej. Rozwiązanie to pozwoli również na lepsze kontrolowanie wydatków, gdyż maksymalna kwota, która może być przeznaczona na zakupy za pomocą tej metody to 200 zł. Klienci, którzy zdecydują się płacić za aplikacje razem z abonamentem nie powinni obawiać się o utratę złotego kwadransa na zwrot aplikacji, które oferuje Google. Wycofane zakupy nie odbiją się na wysokości rachunku telefonicznego.

T-Mobile już dzisiaj umożliwia skorzystanie z usługi dla użytkowników Windows Phone. Użytkownicy Androida muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 24 lipca. Wszyscy klienci abonamentowi sieci T-Mobile uzyskają dostęp do nowej usługi do 4 sierpnia.

Pierwszym operatorem, który zdecydował się na dodanie opcji opłaty za aplikacji w ramach abonamentu była sieć Play. Wkrótce do T-Mobile dołączy Orange, które planuje wprowadzenie usługi w niedalekiej przyszłości.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)