r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TV.Play.pl 1.0

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja przeznaczona dla abonentów i klientów sieci Play. Zapewnia dostęp do kilkunastu kanałów telewizyjnych, podzielonych na kilka pakietów, filmów VOD oraz zbioru kamer z całego kraju.

Z poziomu aplikacji mamy dostęp do wszystkich najważniejszych opcji i informacji. Możemy między innymi sprawdzić skład poszczególnych pakietów oraz aktywować je.

Dostępne z poziomu VOD filmy rozczarowują, wybór jest mały, a same produkcje wątpliwej jakości. Lepiej prezentuje się sytuacja z dostępnymi kanałami i ich cenami. Nowością w porównaniu do konkurencji jest pakiet kanałów erotycznych, przeznaczony dla dorosłych użytkowników.

Jakoś transmisji dopasowuje się do naszego połączenia z siecią, w opcjach możemy wybrać aby było obsługiwane jedynie połączenie Wi-Fi. Dodatkowo klienci sieci Play mogą wykupić specjalny pakiet, który pozwala na oglądanie materiałów przez transmisję GSM bez ponoszenia kosztów. Niestety aplikacja w wersji na Androida działa niestabilnie. Potrafi przerywać odtwarzane materiały pomimo dobrego połączenia, zdarzają się też restarty programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.