reklama

Tablety graficzne Wacom w ofercie edukacyjnej

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Tablety piórkowe Wacoma zyskały uznanie nie tylko w gronie grafików czy projektantów, ale także Ministerstwa Edukacji Narodowej. MEN od kilku już lat poleca te urządzenia jako szkolne pomoce dydaktyczne, dzięki którym uczniom łatwiej jest wykonywać ilustracje do zadań, rysować na komputerze, tworzyć prezentacje itp.

Wrzesień jest doskonałym momentem, żeby rozejrzeć się za nowymi pomocami szkolnymi, w tym i za sprzętem elektronicznym, więc Wacom przygotował specjalnie na tę okazję ofertę edukacyjną. Po obniżonych cenach tablety w sklepie sklep.wacom.pl mogą kupić instytucje edukacyjne (przedszkola, oddziały przedszkolne, szkoły podstawowe, gimnazja, zasadnicze szkoły zawodowe, licea, technika, szkoły policealne i uczelnie wyższe) oraz uczniowie, studenci i nauczyciele. Do skorzystania ze zniżki uprawnia legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja nauczycielska lub stosowne zaświadczenie, którego zdjęcie lub skan należy przesłać pocztą elektroniczną na adres sklepu.

Wrzesień to dobra okazja nie tylko do kupienia po promocyjnej cenie jednego z produktów Wacoma, który może okazać się przydatny nawet przy robieniu notatek, ale też nowego laptopa, tabletu czy oprogramowania. Warto więc porozglądać się za promocjami dla uczniów i studentów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić