r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tafiti, czyli szukaj z Silverlight

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zaprezentował pokazową wersję nowej aplikacji do przeszukiwania zasobów Internetu - Tafiti. Nie jest to nic szczególnego pod względem funkcjonalnym, silnikiem wyszukiwarki jest oczywiście istniejący już od dawna Windows Live Search. Niecodzienność Tafiti polega na tym, że cała aplikacja zbudowana została w oparciu o Silverlight - technologię tworzenia i wyświetlania interaktywnej grafiki i multimediów na stronach internetowych.

Zgodnie z ideą Silverlight wyszukiwarka Tafiti działa na różnych platformach - tam, gdzie funkcjonuje sam Silverlight 1.0 RC. Jest to więc Windows XP i Windows Vista z Internet Explorerem czy Firefoksem, ale nie tylko. Przeglądarka o znaku liska umożliwi uruchomienie aplikacji Silverlight również na Mac OS. Aby przetestować Tafiti należy oczywiście posiadać wydaną niedawno wersję Release Candidate Silverlight.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.