r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TaigaApp 1.8.6

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa

TaigaApp to klient usługi Taiga.io, w którym możliwe jest śledzenie postępów w projektach realizowanych w oparciu o szablony Scrum lub kanban. Do logowania wykorzystane mogą być dane z GitHuba lub GitLaba, ale dostępne jest także logowanie przez dedykowany serwer.

W programie mamy więc możliwość dzielenia poszczególnych zadań na kolejne etapy realizacji. Możliwe jest przypisywanie użytkowników biorących udział w danych zadaniach i śledzenie kolejnych sprintów.

Każde zadanie może być oczywiście dokładnie opisane oraz możliwe jest dodawanie załączników. Każdy uczestnik ma tu także możliwość subskrybowania informacji o danych zadaniu, aby otrzymywać powiadomienia o każdej zmianie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy dla studentów: planowanie i organizacja pracy

38
08.11.2017  •  Magdalena Łachacz

Jako że początek roku akademickiego już dawno za nami i nadchodzi czas wdrożenia się w czynności akademickie, proponujemy cykl artykułów poświęconych programom przydatnym w pracy naukowej. Pierwsze zajęcia, jak zawsze - organizacyjne. W związku z tym, zamiast sylabusa, garść oczywistych prawd objawionych. Pierwsza: na pisanie tekstu naukowego oraz na sam proces nauki warto patrzeć jak na ciekawe oraz kreatywne zadanie do wykonania. Druga: jak każdą pracę i tę można podzielić na pośrednie etapy, co sprawi, że lepiej będziemy organizować swój czas oraz kontrolować postępy. Trzecia: jest mnóstwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.