r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tajwan przeciwko Microsoft

Strona główna Aktualności

Organy ustawodawcze Tajwanu podjęły właśnie uchwałę, na mocy której rząd zobowiązany został do zminimalizowania tegorocznych zakupów oprogramowania firmy Microsoft o 25 procent. Dzięki temu, według pomysłodawców nakazu, kraj będzie mógł zmniejszyć swoją zależność od Microsoft, którego produkty dzisiaj są wykorzystywane praktycznie na wszystkich rządowych komputerach. Cała sprawa dostarcza kolejnego dowodu na to, że korporacja nie spotyka się z pozytywnym odbiorem w krajach azjatyckich. Microsoft na razie nie skomentował decyzji władz Tajwanu.

Decyzja już zapadła, rezolucja została przyjęta - nie wiadomo jednak, czy wejdzie w życie, gdyż, jak informuje lokalna gazeta Commercial Times, nowe postanowienia kłócą się z obowiązującymi na Tajwanie regulacjami handlu. Również nie ma jeszcze oficjalnego komentarza władz w tej sprawie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.