Tak będzie wyglądać Lumia 530

Strona główna Aktualności

O autorze

Oficjalna premiera Windows Phone 8.1 coraz bliżej. Możemy spodziewać się, że nowa odsłona mobilnych okienek będzie wiązała się z prezentacją kolejnych smartfonów z tym systemem. W nocy w sieci znalazły się najnowsze zdjęcia Lumii 530, następcy modelu 520, najlepiej sprzedającego się smartfonu z Windows Phone.

Pierwsze zdjęcia Lumii 530 zostały opublikowane poprzez chińską sieć społecznościową weibo. Model 530 wygląda bardzo podobnie do Lumii 630, aczkolwiek wydaje się być delikatnie grubszy. Jak na low-end przystało, nie posiada on diody LED oraz fizycznego spustu aparatu. Model został wyposażony w wirtualne przyciski sterujące, identyczne jak w wersji 630. W środku spodziewać się możemy procesora Snapdragon 200 oraz 512 MB RAM. Model ten ma posiadać moduł Dual SIM, możliwe jednak, że ten element będzie dostępny tylko na rynek azjatycki. Cena wynosić ma około 540 zł.

Lumia 520 była, i nadal jest, motorem napędowym sprzedaży Windows Phone. To ten model jest najchętniej kupowanym smartfonem z mobilnym system od Microsoftu. Czy następca Lumia 530 będzie kontynuować ten trend? Dowiemy się tego w najbliższych miesiącach.

© dobreprogramy
s