r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tank.io 1.3.7

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Tank.io to dynamiczna gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest przetrwać jak najdłużej w kosmicznej batalii.

Galeria programu

W grze trafiamy do galaktycznej scenerii, złożonej z małych, czarnych kwadratów. Na planszy znajdziemy wiele obiektów o różnych rozmiarach i w różnym kolorze. Można je zniszczyć za pomocą armaty, w którą wyposażony jest nasz pojazd. Posłuży ona też do rozprawienia się ze statkami kosmicznymi innych użytkowników, które nas ostrzeliwują. Po kilku ustrzelonych rywalach, nasz pojazd stanie się większy i będzie strzelał większymi pociskami. Jednocześnie rozgrywka jest bardzo chaotyczna, pociski pojawiają się z każdej strony. To sprawia, że zabawa w Tank.io jest trudna, ale też wciągająca.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dwóch przycisków: jeden służy do kierowania, drugi do obsługi armaty. Zasady rządzące sterowaniem do łatwych nie należą, przez co trochę czasu potrzeba, aby je opanować.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one jednak korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.