r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tap Titans 4.1.4

Strona główna Android Gry Przygodowe

Tap Titans to kolejny dowód na to, że dzięki dobremu pomysłowi nawet najprostsza rozgrywka i sterowanie, mogą dać bardzo wciągający i grywalny tytuł. Wystarczy całość dobrze połączyć.

Galeria programu

Tap Titans przenosi nas do świata fantasy pełnego bohaterów i potworów. To właśnie zabijanie kreatur jest esencją gry. Każda kolejna jest bardziej wytrzymała, a co pewien czas czeka nas również walka z bossem. To wymaga od nas ciągłych ulepszeń, a jest w czym wybierać.

Poza ulepszeniami dla naszego herosa możemy dokupić i ulepszać dodatkowych członków drużyny, zwiększają oni zadawane przez nas obrażenia. W sklepie znajdziemy także elementy zwiększające otrzymywaną gotówkę, w tym w czasie gdy jesteśmy poza grą. Są to standardowe rozwiązania w tego typu tytułach, jednak tutaj zyskują dzięki bardzo ciekawej oprawie. Dodatkowo autorzy dodali sporo drobnych mechanizmów, które zabezpieczają rozgrywkę przed bezmyślnym zbieraniem środków opartym na pozostawieniu włączonej gry.

Zabawy w Tap Titans powinni spróbować nie tylko miłośnicy takich gier, ale także osoby, które nie miały z nimi wcześniej nic wspólnego. To bardzo dobrze przemyślana i wykonana pozycja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.