Tasty Tasty 1.45.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tasty to aplikacja zawierająca ponad 3000 darmowych przepisów kulinarnych. Ta cyfrowa książka kucharska dostępna jest wyłącznie w języku angielskim.

Przepisy kulinarne za darmo

Po uruchomieniu Tasty możemy zalogować się do swojego profilu Google lub na Facebooku (nie jest to jednak konieczne), a następnie będziemy musieli odpowiedzieć na krótkie pytanie: czy jesteśmy wegetarianami. Jeśli tak, to aplikacja ukryje wszystkie przepisy zawierające mięso, co pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu na wyszukiwanie dań bezmięsnych.

Krok po kroku

Po wybraniu danego przepisu w Tasty na ekranie pojawi się krótki filmik przedstawiający sposób przyrządzenia dania. Możemy jednak aktywować specjalny tryb „step-by-step”, który – jak sama nazwa wskazuje – przedstawi nam krok po kroku proces gotowania danej potrawy. Najciekawsze przepisy możemy dodać do ulubionych.

Łatwe wyszukiwanie dań

Tasty zawiera wyszukiwarkę. Nie musimy jednak tylko wpisywać nazwy potrawy, bo specjalne filtry umożliwią nam łatwe odnalezienie interesującej nas potrawy. Wybierzemy zarówno poziom trudności przyrządzenia dania, typ posiłku, okazję, dietę, a nawet rodzaj kuchni.

Tasty – najważniejsze cechy:

  • program zawierający ponad 3000 przepisów kulinarnych (w języku angielskim)
  • rozmaite filtry wyszukiwania
  • filmy przedstawiające sposób przyrządzania danej potrawy
  • specjalny tryb „step-by-step” (jak ugotować danie krok po kroku)
  • zupełnie za darmo (bez reklam i transakcji cyfrowych)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!