reklama

Techland uruchamia cyfrowy sklep BoxOff Store

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Niedługo wszyscy krajowi wydawcy będą utrzymywać swoje platformy elektronicznej dystrybucji. Do cdp.pl oraz Muve Digital Cenegi dołączyć postanowił Techland ze swoim cyfrowym sklepem BoxOff Store. Na razie w ofercie znajdziemy wyłącznie gry tworzone lub rozpowszechniane przez firmę. Pomysłodawcy zapewniają, że sklep jest prosty w obsłudze i bezpieczny. Ruch stanowi zwyczajnie odpowiedź na potrzeby polskich graczy.

W pierwszych tygodniach działalności Techland nastawia się przede wszystkim na zalew uwag od zainteresowanych BoxOff Store komputerowców. Nie mogło obyć się oczywiście bez promocji na otwarcie i zachęcenie do testów. Do 6 października wiele tytułów sprzedawanych będzie w mocno obniżonych cenach (już od niecałych 3 złotych), dostępna jest również ciekawa oferta dla wielbicieli symulatorów. Na razie nic nie mówi się o ewentualnych planach poszerzenia oferty o gry innych dystrybutorów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało