r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Teddy Floppy Ear: The Race

Strona główna Android Gry Wyścigi

Teddy Floppy Ear: The Race to gra wyścigowa na smartfony i tablety z systemem Android, która powinna przypaść do gustu nie tylko dorosłym, ale też dzieciom. Wszystko dzięki pomysłowi na rozgrywkę i postaciom, w które będziemy mogli się wcielić.

W grze trafiamy do krainy o nazwie Zwierzątkowo. Będziemy tam brali udział w wyścigach gokartów, a do dyspozycji będziemy mieli pięć torów, na których będziemy ścigać się zarówno w scenerii nocnej, jak też w dzień. W miarę postępów w grze będziemy zdobywali kolejne punkty, które pozwolą nam usprawnić nasz pojazd wyścigowy. Dzięki temu będzie on coraz szybszy i łatwiejszy w sterowaniu. Auta dostępne w grze nawiązują do znanych z polskiej historii samochodów, a postacie, a wraz z postępami w grze będziemy mogli odblokować nowe wozy, np. traktor.

r   e   k   l   a   m   a

W grze Teddy Floppy Ear: The Race możemy rywalizować w pięciu trybach: szybki pojedynek, czasówka (wyścig na czas, w którym musimy gonić nasze najlepsze wyniki), Collector's Slalom (tryb do nauki jazdy, w którym możemy odkrywać np. skróty na poszczególnych trasach i uczyć się ich zakamarków), sezon (wszystkie trasy i wyścigi, walka o najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji) oraz Floppy Cup (pojedynki z poszczególnymi graczami, aż do wyłonienia ostatecznego zwycięzcy). Postaci, które będą kierowały naszymi wozami rajdowymi, wyglądem przypominają te z kreskówek, co nadaje grze specyficznego, wesołego klimatu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polskie gry, w które musisz zagrać, ale prawdopodobnie o tym nie wiesz

47
ROZRYWKA 02.02.2016 | Anna Rymsza

Gdy mówimy o grach komputerowych, które powstały w Polsce, do głowy przychodzi nam Wiedźmin, po nim Dead Island, Dying Light albo This war of mine. Te gry zna cały świat i od razu kojarzone są z polskimi studiami, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Dziś chcę Wam pokazać kilka gier, które powstały nad Wisłą w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie są reklamowane w MediaMarkcie albo w ogóle nie są z naszym krajem kojarzone. The Vanishing of Ethan Carter (Redux) Zaginięcie Ethana Cartera studia The Astronauts to wyjątkowo ładna, wciągająca i ciekawa gra przygodowa, z elementami…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.