reklama

Telefon jak klocek — Belkin zawarł wieloletnią umowę z LEGO

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Na tegorocznych targach CES na stanowisku firmy Belkin, znanej z produkcji między innymi pokrowców i plecaków na cenny sprzęt elektroniczny, można było obejrzeć kolorowe nakładki na iPhone'a 5 z firmowaną przez LEGO płytką, do której można przyczepiać inne klocki. Te futerały znów można oglądać na trwającym właśnie Toy Fair w Nowym Jorku i wszystko wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej…

Belkin poinformował, że podpisał wieloletnią umowę z LEGO i połączy swoje projekty ochronnych futerałów z kultowymi klockami. Możemy więc spodziewać się możliwości połączenia etui na smartfona czy tablet z konstrukcją z klocków, co powinno zadowolić konstruktorów w każdym wieku. Nie jest tajemnicą, że i dorośli lubią się pobawić.

Na pierwszy ogień pójdą urządzenia z iOS — iPhone i iPod Touch — potem oferta zostanie rozszerzona na urządzenia innych producentów. Można więc będzie zbudować sobie własny stojak na smartfona, zabierać ze sobą garść klocków i ćwiczyć w wolnych kreatywność czy bezpiecznie zamocować urządzenie na zdalnie sterowanym samochodzie czy też maszynie złożonej z Mindstorms — ograniczeniem jest tylko wyobraźnia… i być może pieniądze — nie znamy jeszcze cen tych futerałów. Ponadto, prawdopodobnie nie trzyma się ich najlepiej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama