r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Test na zręczność

Strona główna Aktualności

Kolejną naszą propozycją w cyklu "gra na weekend" jest Pogo Sticker, nietypowa platformówka, w której położono nacisk przede wszystkim na aspekt zręcznościowy. Pozycję tą z powodzeniem można potraktować jako prawdziwy test na zręczność dla każdego gracza.

Dość nietypowy sposób poruszania się bohatera gry, potrafi wprawić w osłupienie najbardziej wytrawnych graczy. Na początku odnosi się wrażenie, że wszystko dzieje się wbrew prawom fizyki, a wszelkie ruchy i odbicia są niczym innym jak czystym dziełem przypadku.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze doprowadzenie naszego bohatera do czerwono-białego pola, które w każdym z układów oznacza linię mety. Po zakończeniu każdej z plansz otrzymujemy premię w postaci... lizaka, ale od uzyskanego czasu będzie zależało, w jakim będzie on kolorze. Zwycięzcą okaże się ten, kto zgromadzi 12 dużych, czerwonych lizaków :-).

Grę Pogo Sticker można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.