reklama

Testy, testy i jest - Tlen.pl 6.0.3.62

Strona główna Aktualności

O autorze

Po dość długim i obfitym okresie testów, firma o2.pl udostępniła nową, stabilną wersję komunikatora Tlen.pl, która została oznaczona numerkiem 6.0.3.62.

Autorzy w stosunku do ostatniej wersji stabilnej wprowadzili imponującą ilość zmian i poprawek. A wśród nich możliwość wyświetlania archiwum z menu kontaktów SMS, lepsze dostosowanie wyglądu okienek do wyglądu systemu, zwiększony limit wysyłania/odbierania obrazków, splitter w okienku archiwum, obsługa zasobów, zmiany w działaniu archiwum, funkcja wysyłania obrazków do niewidocznych przez protokół GG czy możliwość ustawienia statusu do 75 znaków dla sieci GaduGadu. Zmianom uległ również system aktualizacji programu, który nie tylko powiadamia użytkowników o nowej wersji komunikatora, ale również pobiera komunikator.

Poza tym programiści wprowadzili zmiany w systemie p2p (lepsze omijanie NATów), dodali możliwość rejestrowania numerów GG i automatycznych aktualizacji kontaktów na serwerze GG oraz wyeliminowali kilka wycieków pamięci. Pełna lista zmian obejmująca ponad 50 pozycji dostępna jest w serwisie ekipa.tlen.pl, do którego odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Najnowszą wersję komunikatora Tlen 6 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić