r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Testy, testy i jest - Tlen.pl 6.0.3.62

Strona główna Aktualności

Po dość długim i obfitym okresie testów, firma o2.pl udostępniła nową, stabilną wersję komunikatora Tlen.pl, która została oznaczona numerkiem 6.0.3.62.

Autorzy w stosunku do ostatniej wersji stabilnej wprowadzili imponującą ilość zmian i poprawek. A wśród nich możliwość wyświetlania archiwum z menu kontaktów SMS, lepsze dostosowanie wyglądu okienek do wyglądu systemu, zwiększony limit wysyłania/odbierania obrazków, splitter w okienku archiwum, obsługa zasobów, zmiany w działaniu archiwum, funkcja wysyłania obrazków do niewidocznych przez protokół GG czy możliwość ustawienia statusu do 75 znaków dla sieci GaduGadu. Zmianom uległ również system aktualizacji programu, który nie tylko powiadamia użytkowników o nowej wersji komunikatora, ale również pobiera komunikator.

Poza tym programiści wprowadzili zmiany w systemie p2p (lepsze omijanie NATów), dodali możliwość rejestrowania numerów GG i automatycznych aktualizacji kontaktów na serwerze GG oraz wyeliminowali kilka wycieków pamięci. Pełna lista zmian obejmująca ponad 50 pozycji dostępna jest w serwisie ekipa.tlen.pl, do którego odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Najnowszą wersję komunikatora Tlen 6 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.