r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tetris Ultimate — klasyk na konsole nowej generacji

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zaledwie kilka miesięcy temu informowaliśmy o planach wydania nowej gry przez Ubisoft w związku z trzydziestymi urodzinami Tetrisa. W końcu doczekaliśmy się (skąpego) zwiastuna zapowiadającego tytuł Tetris Ultimate.

Jak widać po zajawce… nie wiemy praktycznie nic. Więcej informacji możemy się raczej spodziewać po targach E3. Jedyne informacje, które są pewne, to współpraca Ubisoftu z Aleksiejem Pażytnowem, twórcą pierwszego Tetrisa, oraz to, iż tytuł ukaże się na Playstation 4, Xboxa One oraz PC-ty.

Możemy się najprawdopodobniej spodziewać gry wieloosobowej po sieci. W rozgrywce będzie mogło brać udział czterech graczy, zaś dostępnymi trybami będą Marathon, Endless, Ultra, Sprint, Battle i Power-Up Battle.

r   e   k   l   a   m   a

Premiera gry została wyznaczona na lato bieżącego roku, więc prawdopodobnie gra nie pojawi się jutro, w swoje trzydziestolecie. Szkoda, byłby to najlepszy moment na jej premierę, bowiem wywołałoby to dużo większy szum w branży. Ubisoft zdecydowanie się spóźnił.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.