Premiera Diablo III: Ultimate Evil Edition 19 sierpnia, także w wersji na starsze konsole

Premiera Diablo III: Ultimate Evil Edition 19 sierpnia, także w wersji na starsze konsole

Premiera Diablo III: Ultimate Evil Edition 19 sierpnia, także w wersji na starsze konsole
12.05.2014 16:43, aktualizacja: 15.05.2014 10:56

Chociaż pierwotnie o Diablo III: Ultimate Evil Edition mówiło się w kategoriach produktu na wyłączność dla PlayStation 4, Blizzard szybko potwierdził też wydanie zestawu w wersji na Xboksa One. Do tego teraz, przy okazji ogłoszenia wreszcie daty premiery, ujawniono także pakiet w wydaniu na PS3 z Xboksem 360, więc posiadacze popularnych konsol starszej generacji również dostaną dodatek Reaper of Souls dla gry Blizzarda.

Obraz

Przypomnę, że z marketingowego punktu widzenia pod nieźle brzmiącym tytułem kryje się to wszystko, co oferowało Diablo III, z usprawnieniami i nowymi możliwościami, które niedawno na PC wprowadziło rozszerzenie. Chcący z padem w dłoni po raz pierwszy na nowo zgładzić władcę zła zapewne zdecydują się zainwestować w zestaw, gorzej jednak z posiadaczami podstawowego wydania, bo ani słowa o Reaper of Souls jako DLC czy (jeszcze mniej prawdopodobne) dodatkowej płytce do kupienia sobie. Kompatybilność zapisanych stanów gier pomiędzy edycjami oraz platformami (PS3 i PS4, Xboksem 360 a Xboksem One) nie zmienia faktu, że mogą się poczuć oszukani.

Blizzard zachęca do wstępnego organizowania się w grupy czteroosobowe, by nawet na jednej kanapie wspólnie wybijać stwory różnorakie przed ekranem telewizora. Zamówienia przedpremierowe premiowane będą znowu dodatkowym wyposażeniem. W tym przypadku chodzi o naramienniki, z których skorzystamy już od pierwszych minut zabawy, zwiększające żywotność, regenerację zdrowia oraz dokładające się do przyśpieszenia używania umiejętności specjalnych. W pudełku znajdziemy na nie kod.

Obraz

Pewnym pocieszeniem niechaj będzie informacja, że Diablo III: Ultimate Evil Edition w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 sprzedawane jest w obniżonej cenie niecałych 40 euro. Za odsłonę produktu na konsole nowej generacji Blizzard woła sobie dużo więcej, bo 69,99. Szkoda, że nie mamy przelicznika 1:1 na złotówki, prawda?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)