r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Calculator Free 4.8.8

Strona główna iOS Akcesoria Kalkulatory i konwertery

The Calculator Free to aplikacja kalkulatora, który oferuje zarówno podstawowe działania, jak też możliwość prowadzenia bardziej zaawansowanych obliczeń.

Galeria programu

Zaletą programu jest jego prosty interfejs, który pozwala skupić się na podstawowym zadaniu, czyli wykonywaniu działań matematycznych. Ciekawą funkcją jest historia prowadzonych obliczeń, dzięki której można szybko wrócić do wykorzystanych wcześniej formuł matematycznych. Posiadacze smartzegarków Apple Watch skorzystają zaś z wersji na urządzenia ubieralne, która pozwala dokonywać obliczeń matematycznych na nadgarstku.

Twórcy programu ciekawie rozwiązali problem dostępu do bardziej zaawansowanych formuł obliczeniowych. Gdy trzymamy urządzenie pionowo, wtedy The Calculator Free wyświetla podstawowe funkcje, do dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia i obliczania procentów. Gdy zaś obrócimy urządzenie w poziomie, wtedy na ekranie pojawią się dodatkowe przyciski służące m.in. do potęgowania, obliczania funkcji trygonometrycznych, pierwiastkowania itp.

The Calculator Free jest dostępny bezpłatnie, ale za niektóre funkcje trzeba dodatkowo zapłacić. Ok. 2 euro kosztuje wersja aplikacji na iPada, a podobną kwotę wydamy, aby wyłączyć wyświetlane w aplikacji reklamy. Z kolei ok. 1 euro będzie nas kosztowała każda z trzech paczek z dodatkowymi motywami graficznymi służącymi do personalizacji wyglądu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.