The Path To Luma na weekend: zadbaj o środowisko i ocal wszystkie światy

The Path To Luma na weekend: zadbaj o środowisko i ocal wszystkie światy

The Path To Luma na weekend: zadbaj o środowisko i ocal wszystkie światy
Rafał Szramowiat
05.09.2015 10:09

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Path To Luma, grę za którą stoi szczytna idea promowania różnego rodzaju działań związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Autorzy przedstawili je w bardzo ciekawy i przede wszystkim grywalny sposób łącząc przesłanie z dobrą zabawą. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

The Path to Luma App Preview

The Path To Luma to gra logiczna stanowiąca w pewnym sensie skrzyżowanie Monument Valley z Małym Księciem. Na każdym poziomie będącym samodzielną, niewielką planetą otrzymujemy misję szybkiego i sprawnego odnalezienia drogi z punktu A do punktu B.

W międzyczasie rozwiązujemy proste zagadki logiczne polegające w głównej mierze na przesuwaniu i aktywacji odpowiednich elementów. Dzięki tym czynnościom poszczególne planety powracają do życia, a my wzbogacamy swą wiedzę dotyczącą źródeł energii.

Na gracza czeka 20 poziomów osadzonych w artystycznym i klimatycznym pod względem oprawy muzycznej świecie. Do ważnych zalet projektu należy zaliczyć to, że jest on darmowy i nie zawiera żadnych reklam.

The Path To Luma to dobrze wykonana, dopracowana w szczegółach i wciągająca gra logiczna, której zdecydowanie warto poświęcić swój czas.

Grę The Path To Luma można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w The Path To Luma na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)