r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Humble Origin Bundle zebrało już 8 milionów dolarów, EA dorzuca C&C: Red Alert 3 — Uprising oraz Populousa

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wypuszczając The Humble Origin Bundle, czyli zestaw bardzo kuszących gier za praktycznie bezcen, Electronic Arts udało się odwrócić uwagę graczy od nieciekawych opinii na swój temat — w najbliższym czasie będzie się mówić głównie o tym, ile firma uzbierała na cele charytatywne w ramach akcji. Kiedy do końca pozostało niecałe 6 dni, sprzedano już przeszło 1,7 miliona cyfrowych paczek produktów, gromadząc ponad 8 milionów dolarów. Przeciętna cena za zestaw tymczasem to niecałe 5 dolarów.

Ci, którzy wpłacili kwotę równą lub wyższą średniej, do bonusowego Battlefielda 3 i The Sims 3 — Starter Pack dorzucają sobie teraz do kolekcji gry Command & Conquer: Red Alert 3 — Uprising oraz Populousa. Można by ponarzekać, że zamiast podstawowej wersji strategii plus rozszerzenia dostaje się tylko niezależny dodatek, ale początkowo nawet tego nie było oficjalnie w planach, chociaż gracze oczywiście nastawiali się na kolejne pozycje. Czy to już koniec niespodzianek? Zobaczymy po przebiciu 10 milionów?


Aktualizacja, 13.08.2013 11:12

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowe gry dostali też wszyscy, którzy kupili zestaw przed ich dodaniem, niekoniecznie za średnią.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.