r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Line Zen 1.1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

The Line Zen należy do bardzo popularnego, mobilnego gatunku prostych gier zręcznościowych. Ich siłą jest prosty mechanizm rozgrywki oraz sterowanie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się na ekranach dotykowych.

Galeria programu

W The Line Zen przejmujemy kontrolę nad kulą, która przemierza kolejne korytarze i pomieszczenia. Kontakt z jakimkolwiek obiektem (poza specjalnymi zielonymi) kończy się naszą śmiercią i koniecznością rozpoczynania zabawy od nowa. Kolejność poziomów jest losowa, tak więc co pewien czas czekają nas nowe wyzwania.

Jak w każdej grze tego typu poziom trudności już od początku potrafi dać się we znaki. Problem może stanowić już pierwszy zakręt. Miłośników takiej rozgrywki nie trzeba zachęcać. Gra z jednej strony irytuje, z drugiej daje satysfakcję z każdego przebytego centymetra.

W The Line Zen nie zabrakło także reklam. Bywają irytując, są jednak ceną za darmową dystrybucję. Jeżeli gra przypadnie nam do gustu możemy zapłacić za ich usunięcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.