Thief: The Dark Mod

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Seria Thief została w pewnym momencie zrestartowana, ale jej miłośnicy wciąż wolą raczej wracać do pierwszych jej odsłon. Doskonale jednak znają także bezpłatną fanowską produkcję The Dark Mod, starającą się odtworzyć klimat oryginału na bazie dużo bardziej nowoczesnej technologii. Projekt rozpoczął żywot jako modyfikacja dla Dooma 3, lecz po kilku latach uniezależnił się od plików gry i poszedł własną drogą.

Mroczną oczywiście, bowiem wcielamy się tutaj w złodzieja, czającego się w cieniu. Specjalny kamień umożliwia nam śledzenie, jak bardzo jesteśmy widoczni. Do tego przed każdym zadaniem, czyli planowanym przywłaszczeniem cennych przedmiotów, wypada odpowiednio się wyposażyć. W walce jesteśmy słabi, ale dzięki przykładowo wodnym strzałom pogasimy światła i pochodnie, więc nas strażnicy nie zauważą.

Dzięki wolnemu dostępowi do narzędzi deweloperskich, The Dark Mod szybko stał się całą platformą, umożliwiająca dociąganie misji stworzonych przez domorosłych projektantów z całego świata. Bezpośrednio z poziomu menu głównego pobierzecie kilkadziesiąt nowych wyzwań, a z każdym dniem dodawane są kolejne. Jeżeli miło wspominacie pierwowzór lub po prostu szukacie dobrej darmowej skradanki, zagrajcie.

Uwaga!

Instalator The Dark Mod po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje potrzebnych do zabawy plików. Dodatkowe scenariusze dostępne są do ściągnięcia z poziomu menu głównego gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!