Tiny Thief Tiny Thief 1.2.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tiny Thief to wciągająca gra logiczna wydana pod patronatem twórców Angry Birds firmy Rovio. Wcielamy się w niej w drobnego złodziejaszka, który niczym Robin Hood walczy ze złą tyranią i pomaga biednym.

Gra dzieli się na 6 epizodów po 5 misji każdy. Pierwszy z nich poświęcono samouczkowi, który na przykładzie kilku poziomów tłumaczy nam zasady gry. A te choć proste, niosą ze sobą sporo zabawy. Tiny Thief to w dużej mierze gra logiczna z prostymi elementami zręcznościowymi. Każda misja to oddzielna zagadka do rozwiązania. Wymaga planu i dobrej realizacji. Ponieważ jesteśmy złodziejami, naszym zadaniem jest kradzież przedmiotów, ale te są zazwyczaj dobrze chronione. Dlatego aby je otrzymać będziemy musieli kombinować, chować się, ogłuszać strażników.

Poza standardowym zadaniem misje mają też dwa dodatkowe cele. Pierwszy z nich to znalezienie naszej łasicy. Jest ona ukryta i pojawia się tylko na chwilę. Drugi jest inny dla każdego poziomu. Dowiadujemy się o nim dopiero w momencie wykonania. Dzięki temu otrzymujemy tradycyjny 3 gwiazdkowy system oceny ukończonej misji.

Na wysokim poziomie stoi zarówno oprawa wizualna jak i audio. Niestety gra dziwnie zwalnia na niektórych flagowych modelach telefonów z Androidem. Za darmo otrzymujemy jedynie dostęp do części misji. Za pozostałe musimy dodatkowo zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!