r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TinyCAD 2.80.06

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TinyCAD to program służący do rysowania schematów układów elektrycznych nazywanych powszechnie rysunkami schematycznymi.

Galeria programu

Narzędzie obsługuje zarówno standardowe, jak i niestandardowe biblioteki symboli, umożliwia generowanie list połączeń w formatach PCB, PADS-PCB, Eagle SCR, Protel, gEDA PCB i xml, oferuje funkcję umieszczania znaczników na schematach w formie rozmaitych figur geometrycznych, a także pozwala eksportować dokumenty do plików graficznych PNG i EMF. Co ciekawe, podczas pracy dokument może być zapisywany automatycznie co kilka minut (szczegóły można zdefiniować w ustawieniach konfiguracyjnych narzędzia).

TinyCAD pozwala opatrzyć przygotowany schemat czytelną legendą, dzięki czemu bez problemu zostanie on zrozumiany przez odbiorcę. Producent zawarł w programie wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym dostosujemy jego wygląd do własnych potrzeb oraz udostępnił system pomocy, pozwalający szybko zapoznać się z informacjami na temat przygotowywania schematów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.02.2016 21:44

Angielski program z oznaczeniami UK

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.