r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tire Size Calculator 1.1.14

Strona główna Android Akcesoria Kalkulatory i konwertery

Tire Size Calculator to aplikacja, która pomoże porównać ze sobą dwa modele opon i felg, aby uświadomić użytkownika na ile są to od siebie różne modele i czy da się je zastosować w jego samochodzie.

W programie należy w pierwszej kolejności wprowadzić wymiary fabrycznej opony i felgi, a następnie modelu, jakim jesteśmy zainteresowani. Wyniki prezentowane są zarówno w formie graficznej, jak i tabelarycznej.

Z dostarczonych informacji dowiemy się na przykład o ile nowe koło będzie szersze od fabrycznego i czy może wpłynąć to na obrys pojazdu lub elementy zawieszenia oraz poznamy rozbieżności w odczycie prędkości na desce rozdzielczej, co wynika z różnych średnic kół.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wymiana opon na zimowe: aplikacje na Androida dobiorą właściwy rozmiar

84
16.11.2017  •  Oskar Ziomek

Sezon zimowy zbliża się wielki krokami, średnie dzienne temperatury spadły już poniżej 7 stopni i jak co roku zmotoryzowani będą musieli zmierzyć się z kolejkami przed serwisami wulkanizacyjnymi, by zmienić opony w swoich samochodach na zimowe. Niewykluczone, że przyjdzie także zaplanować zakup nowych, a tutaj pomocne mogą się okazać mobilne aplikacje dla Androida, dzięki którym łatwiej dobierzemy właściwy rozmiar do naszego pojazdu i konkretnych felg. Nie od teraz wiadomo bowiem, że oprócz rozmiaru opon, w jakie wyposażono nasz samochód fabrycznie, stosować można także inne rozmiary ujęte w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.