TomTom Sports TomTom Sports version 10.0.8

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

TomTom Sports to aplikacja towarzysząca zegarkom sportowym TomToma (poza Golferem). Aplikacja pozwala przejrzeć zapisy aktywności po synchronizacji danych z urządzeniami, pokazuje wykresy i mapy, a także informacje motywujące do dalszych ćwiczeń.

Aplikacja wymaga założenia konta w usłudze TomToma. Wszystkie informacje na temat aktywności pobierane są z urządzeń TomTom Sports przez Bluetooth (trzeba upewnić się, że smartfon ma Bluetooth Smart).

Aplikacja może pracować w różnych trybach – dla biegaczy, dla rowerzystów, ogólnym, utraty wagi i tak dalej. Dla zsynchronizowanych tras można wybrać, jak zostały pokonane (pieszo, na rowerze, na nartach…). Pokazana zostanie liczba kroków, mapa, wykres ukształtowania terenu, a jeśli takie dane są dostępne, także tętna. Ponadto aplikacja będzie wyświetlać informacje o śnie i przebytych podczas codziennych zajęć odległościach.

W aplikacji można ustalić informacje na temat swojego ciała i aktywności, a także cele. Dane można wymieniać z wieloma innymi usługami: Strava, Nike+, Endomondo, MapMyFitness, Runkeeper i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!