TomTom Sports 10.0.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

TomTom Sports to aplikacja towarzysząca zegarkom sportowym TomToma (poza Golferem). Aplikacja pozwala przejrzeć zapisy aktywności po synchronizacji danych z urządzeniami, pokazuje wykresy i mapy, a także informacje motywujące do dalszych ćwiczeń.

Aplikacja wymaga założenia konta w usłudze TomToma. Wszystkie informacje na temat aktywności pobierane są z urządzeń TomTom Sports przez Bluetooth (trzeba upewnić się, że smartfon ma Bluetooth Smart).

Aplikacja może pracować w różnych trybach – dla biegaczy, dla rowerzystów, ogólnym, utraty wagi i tak dalej. Dla zsynchronizowanych tras można wybrać, jak zostały pokonane (pieszo, na rowerze, na nartach…). Pokazana zostanie liczba kroków, mapa, wykres ukształtowania terenu, a jeśli takie dane są dostępne, także tętna. Ponadto aplikacja będzie wyświetlać informacje o śnie i przebytych podczas codziennych zajęć odległościach.

W aplikacji można ustalić informacje na temat swojego ciała i aktywności, a także cele. Dane można wymieniać z wieloma innymi usługami: Strava, Nike+, Endomondo, MapMyFitness, Runkeeper i wiele innych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

TomTom Sports – nowa aplikacja sportowa już dostępna na polskim rynku

2
16.02.2017  •  Anna Rymsza

TomTom wprowadził na polski rynek nową aplikację TomTom Sports, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także motywuje użytkowników do działania. Aplikacja TomTom Sports pomaga użytkownikom w treningach poprzez dostarczanie informacji o każdej aktywności. Jest dostępna na system iOS i Android, łączy się ze wszystkimi urządzeniami z kategorii TomTom Sports, śledzi wszystkie aktywności sportowe, umożliwia natychmiastowy wgląd w postępy użytkowników oraz ich rekordy życiowe. Użytkownicy mogą trzymać rękę na pulsie i realizować zamierzone cele dzięki otrzymywaniu użytecznych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza