r   e   k   l   a   m   a
reklama

Tomb Raider: Definitive Edition w styczniu na konsolach nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Potwierdził się ten mniej optymistyczny wariant, dotyczący ewentualnej kolejnej produkcji z serii Tomb Raider. Zamiast bezpośredniej kontynuacji gry z początku tego roku, opowiadającej historię Lary Croft na nowo, w styczniu dostaniemy TR: Definitive Edition, czyli ten sam tytuł, ale podciągnięty graficznie z myślą o wydaniu go na konsole nowej generacji. W zestawie znajdziemy wszelkie dotąd puszczone w świat DLC.

Zmiany będą przede wszystkim kosmetyczne. Realistyczne włosy na głowie przynieść ma oczywiście technologia TressFX. Do tego dojdą ładniejsze efekty atmosferyczne, szumiące wraz z kolejnymi podmuchami wiatru drzewa czy lepiej zrobione liście na gałęziach. Podobno przemodelowano też zupełnie twarz Croftówny, pakując w nią więcej szczegółów. Biustu nie powiększano. Gra w 1080p zaoferuje też identyczną rozgrywkę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii