Topaz Studio Topaz Studio 2.0.2

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Studio to intuicyjny program do niedestruktywnej edycji i stylizacji zdjęć. Topaz Studio zawiera mnóstwo filtrów i efektów, od podstawowych zmian ekspozycji i balansu bieli po bardzo skomplikowane efekty kreatywne.

Topaz Studio operuje na warstwach. Kolejne zmiany i efekty są układane na stosie i można w dowolnym momencie wrócić do jednej z nich, zmienić jej parametry, ukryć ją lub przenieść. Podczas pracy można oglądać zdjęcie w przybliżeniu i na wiele sposobów porównywać efekty z oryginałem. Topa Studio otwiera zarówno pliki rastrowe, jak i RAW-y z aparatów cyfrowych.

Lista efektów jest bardzo długa. Obejmuje zmiany od ekspozycji, kontrastu i balans bieli, przez stylizację na zdjęcie czarno-białe czy zmianę kontrastu na różnych poziomach bardzo złożone: oczyszczanie z pomocą sztucznej inteligencji, zmiana palety barw dla całego zdjęcia i różne efekty kreatywne – ramki, smugi, rozmycia, napisy i wiele innych.

Wersja próbna Topaz Studio działa przez 30 dni. Do korzystania z programu niezbędne jest konto użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!