Torque Lite (OBD2 & Car)

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)
Pobierz program
lub zeskanuj:

Torque Lite to darmowa wersja popularnej aplikacji do monitorowania wskazań czujników samochodu oraz aktywności silnika. Aplikacja działa prawidłowo, jeśli smartfon zostanie połączony z modułem diagnostycznym OBD II / ELM 327 przez Bluetooth.

Torque Lite pozwala zbudować własne zestawy wskaźników, zegarów i wykresów, informujących o pracy samochodu, wskazaniach czujników i parametrach podróży. Torque może zapisywać dane i wysyłać logi.

Zegarom można wybrać skórkę, można także ustawić własne tło. Aplikacja może także odwrócić obraz, by można było z niej korzystać z folią odbijającą obraz (HUD).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Torque: diagnozowanie usterek samochodu w smartfonie z Androidem

50
02.08.2017  •  Oskar Ziomek

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat motoryzacja zmieniła się znacznie. Pojazdy naszpikowane są teraz elektroniką niemal na każdym kroku, co oczywiście zwiększa komfort podróżowania, ale pociąga za sobą również dodatkowe wyzwania podczas diagnozowania usterek i ich późniejszych napraw. Dziś doświadczenie domorosłego mechanika sprzed kilkunastu lat może więc nie wystarczyć, gdy nad działaniem wszystkich podzespołów we współczesnych samochodach czuwa komputer. Teoretycznie więc, po zapaleniu się na desce rozdzielczej kontrolki check engine, powinniśmy udać się do warsztatu, by tam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję