Total Commander Total Commander

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Total Commander to mobilna wersja aplikacji o takiej samej nazwie przygotowana dla platformy Android. Jest to manager plików cechujący się podzieleniem interfejsu na dwa okna (ekrany), pozwalające na szybkie przenoszenie i kopiowanie plików między dwoma lokalizacjami. Ponadto aplikacja umożliwia tworzenie nowych katalogów, zmianę nazwy, usuwanie, edycję plików, kopiowanie i wycinanie do schowka.

Total Commander integruje w sobie systemowy mechanizm udostępniania, dzięki czemu możliwe jest takie współdzielenie plików, np. wysyłanie ich przez pocztę email lub Bluetooth.Manager pozwala również na kompresowanie plików w formacie zip z wyborem 9-stopniowego poziomu kompresji i możliwości zaszyfrowania danych. Jeżeli urządzenie posiada dostęp root, Total Commander może wykorzystać to aby dać użytkownikowi dostęp do katalogów ukrytych, a także zmianę uprawnień plików.

Manager posiada również wiele opcji sortowania danych w katalogu, a także wbudowany odtwarzacz muzyczny. Dodatkowym atutem jest obsługa zewnętrznych wtyczek poszerzających jego możliwości (m.in. obsługa FTP, SSH, WebDAV). W przeciwieństwie do swojego desktopowego odpowiednia, aplikacja w wersji mobilnej jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!