Total Commander 7.0 RC1

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się pierwsza wersja RC programu Total Commander 7.0 uważanego przez wielu użytkowników za jeden z najlepszych menadżerów plików dostępnych na rynku.

Najbardziej widoczną zmianą w wersji 7.0 jest odświeżony interfejs programu. Świadczą o tym między innymi zmienione ikony menu głównego, folderów, plików, napędów, czy chociażby ikona samego programu. Choć zmiana to na pozór drobna, to efekt jest widoczny od razu - w poprzednich wersjach, aż "biły w oczy" przestarzałe ikony rodem z Windows 95.

Inne nowości to między innymi: możliwość ustalenia innego koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych, opcja zapisywania w pliku .log wszystkich operacji wykonywanych na plikach, sortowanie plików kolejno według dwóch kolumn (np. najpierw według daty, a następnie według wielkości plików), autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend, bezpieczne połączenia FTP poprzez SSL/TLS (wymaga dodatkowej biblioteki), tworzenie archiwów ZIP o wielkości ponad 2 GB i wiele innych. Warto zaznaczyć, że choć jest to jeszcze wersja beta, to program posiada już interfejs w języku polskim.

Szczegółowa lista zmian dotycząca najnowszej wersji Total Commandera dostępna jest na oficjalnym forum programu, z którego można również pobrać tą aplikację do testów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie