reklama

Trackmania Nations ESWC na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Jako że weekend tuż, tuż, spieszymy poinformować, iż w naszej cotygodniowej rubryce z grą na weekend pojawiła się kolejna pozycja, która mamy nadzieję umili wolny czas wszystkim Czytelnikom Vortalu.

Trackmania Nations ESWC to specjalne, darmowe wydanie pełnej wersji gry zbudowanej na bazie komercyjnych wyścigów Trackmania od Nadeo. Dzięki tej edycji w 2006 roku, gracze niemal z całego świata, rywalizowali ze sobą w zawodach Electronic Sports World Cup.

Co prawda minęło już kilka miesięcy od czasu kiedy najlepsi zawodnicy zmagali się w ESWC na torach Trackmania Nations zdobywając sławę wraz z nagrodami pieniężnymi, jednakże nie powinno to nikomu przeszkodzić w sprawdzeniu swoich umiejętności za kierownicą bolidu rodem z F1.

Grę Trackmania Nations ESWC można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie tym razem można zobaczyć ciekawe przemyślenia dwójki naszych komiksowych bohaterów :-).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić