Transformers: Rise of the Dark Spark połączy światy robotów z gier oraz filmów

Strona główna Aktualności

O autorze

Fani Optimusa Prime'a i spółki, którzy docenili trud włożony przez High Moon Studios w oddanie klimatu walk wielkich robotów w grach z serii Cybertron, na wieść o kolejnym w serii dziele wydawanym przez Activision niestety chyba westchną z rozczarowaniem. Na premierę kinowego Transformers: Wiek zagłady szykowany jest projekt Transformers: Rise of the Dark Spark, mający połączyć wydarzenia przedstawiane w niedawnych grach z kinową sagą Michela Bay'a. Powstaje na PC, Xboksa 360 i One, PS3, PS4 oraz Wii U.

Rysuje nam się sytuacja niestety podobna do tej z Batman: Arkham Origins, kiedy to robiącą dobre wrażenie markę oddano w ręce innego studia, co nie wyszło jej na dobre? W tym przypadku chodzi o Edge of Reality, twórców między innymi polecanego przez nas niedawno na weekend Loadouta. Szczegóły fabuły nie są znane, ale wiadomo, że pokierujemy działaniami Autobotów i Deceptikonów z różnych realiów, cybertronowych plus filmowych właśnie. Poza ponoć emocjonującym, a także niby sensownym wątkiem fabularnym w kampanii, dostaniemy również tryb multiplayer z walką w drużynach z kolejnymi falami wrogów. Do dyspozycji dostaniemy tutaj przeszło 40 maszyn bojowych.

Posiadacze przenośnych systemów Nintendo 3DS także otrzymają produkt dla siebie, w tym jednak przypadku nie chodzi niemniej o grę akcji, lecz strategię z elementami RPG. Za jej przygotowanie odpowiedzialne jest dość prężnie rozwijające się WayForward.

© dobreprogramy

Komentarze