Godfire: Rise of Prometheus na weekend – heros wkracza na areny

Godfire: Rise of Prometheus na weekend – heros wkracza na areny23.05.2015 10:18
Godfire: Rise of Prometheus na weekend – heros wkracza na areny

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Godfire: Rise of Prometheus – rodzimą superprodukcję, za którą odpowiada studio Vivid Games oraz Platige Image. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Tytuł luźno nawiązuje do mitologii greckiej, z której pochodzi chociażby imię głównego bohatera. Pozycję najprościej sklasyfikować jako grę akcji z dużą domieszką elementów cRPG oraz kilkoma zagadkami logicznymi.

W świat gry wprowadza nas dobrze przygotowane intro. Poszczególne poziomy w trybie fabularnym składają się z mniejszych aren. Dopiero po oczyszczeniu ich z wrogów możemy przejść do kolejnych. Na ostatniej zazwyczaj czeka nas boss.

Godfire: Rise of Prometheus - Android Launch Trailer

Co pewien czas czekają nas także zagadki logiczne. Niestety ich poziom jest bardzo niski, niezależnie od wybranego stopnia trudność gry. Podczas zabawy możemy odnaleźć monety, za które kupujemy lepszy sprzęt. Pokonując przeciwników awansujemy na wyższe poziomy, dzięki temu zyskujemy też punkty do rozdania na nasze współczynniki.

Poza trybem fabularnym możemy zmierzyć się na specjalnych arenach w rozgrywce Survival. Naszym zadaniem jest odparcie jak największej ilość fal przeciwników. Pod koniec otrzymujemy losowe nagrody. W wersji na system Android został on wzbogacony dynamiczne areny, na których przeszkadzają nam takżę elementy otoczenia. Nowością jest też tryb Time Attack.

Grafika w Godfire prezentuje się dobrze. Ciekawie pomyślane i zaprojektowane postacie oraz lokacje, mieszają się z ograniczeniami wynikającymi z założeń gry. Poziomy nie pozwalają nam na swobodną eksplorację, a ciała przeciwników znikają zaraz po śmierci. Bardzo wysoki poziom trzyma oprawa muzyczna oraz dźwiękowa. Godfire to jeden z tych tytułów, w które warto grać w słuchawkach.

Grę Godfire: Rise of Prometheus można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Godfire: Rise of Prometheus na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)