TreeSize Free TreeSize Free 4.4.1.512

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TreeSize Free to niewielka, darmowa aplikacja służąca do analizy przestrzeni dyskowej. Za jej pomocą szybko i łatwo dowiemy się między innymi tego, jaka grupa katalogów zajmuje najwięcej miejsca na dysku, czy też który z plików tymczasowych systemu rozrósł się do niepożądanych rozmiarów. Pomimo braku części funkcjonalności swoich płatnych braci (TreeSize Professional oraz TreeSize Personal) jest to bardzo przydatna aplikacja dla każdego.

Po uruchomieniu, TreeSize Free dokona skanu zainstalowanych w komputerze dysków twardych, a następnie wyniki przedstawi za pomocą drzewka, które można rozwijać i manipulować podobnie jak w Eksploratorze Windows. Różnica oczywiście polega na tym, że TreeSize Free informuje w sposób obrazowy o łącznej powierzchni zajmowanej na dysku przez każdy folder, grupę katalogów, czy też plik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!