r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TreeSize Free 4.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TreeSize Free to niewielka, darmowa aplikacja służąca do analizy przestrzeni dyskowej. Za jej pomocą szybko i łatwo dowiemy się między innymi tego, jaka grupa katalogów zajmuje najwięcej miejsca na dysku, czy też który z plików tymczasowych systemu rozrósł się do niepożądanych rozmiarów. Pomimo braku części funkcjonalności swoich płatnych braci (TreeSize Professional oraz TreeSize Personal) jest to bardzo przydatna aplikacja dla każdego.

Galeria programu

Po uruchomieniu, TreeSize Free dokona skanu zainstalowanych w komputerze dysków twardych, a następnie wyniki przedstawi za pomocą drzewka, które można rozwijać i manipulować podobnie jak w Eksploratorze Windows. Różnica oczywiście polega na tym, że TreeSize Free informuje w sposób obrazowy o łącznej powierzchni zajmowanej na dysku przez każdy folder, grupę katalogów, czy też plik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
bart_grono   2 #2 28.04.2017 12:39

Prosty, intuicyjny :) Polecam

Maha   6 #1 19.10.2015 13:32

Tu są też wersje portable: https://www.jam-software.de/customers/downloadTrial.php?article_no=80&langua...
A tu na samym dole wersje dla Win 2000 i 9x/ME: https://www.jam-software.com/treesize_free/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.