Trend Micro RUBotted 2.0.0.1034

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Trend Micro RUBotted to darmowa aplikacja do wykrywania botów na dysku twardym komputera. Stanowi bardzo przydatne wsparcie programu antywirusowego, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.

Po uruchomieniu Trend Micro RUBotted automatycznie rozpoczyna ochronę, a kiedy zauważy obecność bota, natychmiast o tym poinformuje i zajmie się usuwaniem szkodnika, dzięki czemu uniemożliwi niepowołanym osobom przejęcie kontroli nad naszym pecetem. Warto odnotować, że narzędzie nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika i może działać w tle.

Trend Micro RUBotted nie tylko wyświetla aktualny status pracy w głównym oknie, ale pozwala również zapoznać się z listą zdarzeń, o ile takowe zostaną zarejestrowane. Dowiemy się wówczas, kiedy aplikacja wykryła zagrożenie, z jakiego rodzaju botem miała do czynienia oraz czy udało się go zlikwidować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #2 09.06.2018 01:26

@anonim.89 (niezalogowany): Musisz doinstalować to żeby działało
https://www.winpcap.org/

  #1 05.09.2017 11:16

Pobrałem i zainstalowałem ten ważny w ochronie program ale niestety w ramce programu mam informacje - " Service stopped " .The service has been stooped .For continuous protection, restart the service. " Zrobiłem restart ale nic sie nie zmieniło .Odbiega od obrazka z galerii programów tutaj bo w w nim jest ptaszek zielony a u mnie żółty trójkąt a w nim wykrzyknik .Dlatego mam wątpliwości czy aplikacja jest aktywna i działa czy ją odinstalować?