Tunlookup 2.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tunlookup to słownik, dzięki któremu w błyskawicznym tempie przetłumaczymy dowolne wyrazy lub całe zdania.

Podobnie, jak w przypadku Tłumacza Google czy też innych narzędzi tego typu, tłumaczenia przeprowadzane za pomocą Tunlookup nie stoją na wysokim poziomie, pozwalając jedynie zrozumieć kontekst zdania. Po przetłumaczeniu ich ciężko mówić tu o poprawnej składni czy gramatyce, dlatego też nie można korzystać z Tunlookup, by przekleić przetłumaczony tekst do wiadomości e-mail czy też komunikatora internetowego.

Po wpisaniu wyrazu czy też całego zdania w głównym oknie programu Tunlookup sami musimy określić język źródłowy i docelowy spośród kilkudziesięciu dostępnych (aplikacja niestety nie potrafi sama go wykryć). Dostępna jest natomiast opcja zapisywania wcześniejszych tłumaczeń za pomocą jednego kliknięcia.

Tunlookup można zminimalizować do zasobnika systemowego, by w dowolnym momencie szybko go szybko otworzyć, by dokonać tłumaczenia. Aplikacja w znikomym stopniu obciąża system operacyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
askofer   12 #3 31.08.2018 19:00

no to chyba mimo wszystko google lepsze

BettyBoop   6 #2 05.01.2018 01:03

wolę bing translate

marcinmn72   2 #1 02.01.2018 09:35

Tłumacz google nie jest na niskim poziomie.

Autor edytował komentarz w dniu: 02.01.2018 09:36