r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Turniej Kingstona w piłkarzyki - zwycięstwo redakcji dobreprogramy

Strona główna Aktualności

W weekend w Warszawie odbył się zorganizowany przez firmę Kingston turniej w piłkarzyki. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele mediów o tematyce nowych technologii. Nasza redakcja oczywiście podjęła wyzwanie i wytypowała drużynę (Cebula - obrona i qbap - atak), choć nie było to łatwe, bo wszyscy reprezentujemy podobny, wysoki poziom ;-)

Do walki o ufundowane przez organizatora trofeum - stół do piłkarzyków - stanęło wiele drużyn, między innymi reprezentacje PCLabu, Benchmarka, CHIPa, ekipa z firmy Kingston i reprezentacja TVN Turbo. Po ciężkich bojach i zaciętej rywalizacji udało nam się dotrzeć do finału i wywalczyć ostatecznie zwycięstwo, a wraz z nim główne trofeum!

Zwycięski stół nie stanie jednak w redakcji. Podjęliśmy decyzję, że trzeba stawiać na młodych adeptów sztuki piłkarskiej, w związku z czym przekażemy stół do wrocławskiego Domu Dziecka mieszczącego się przy ul. Chopina 9a. Jest to placówka, którą darzymy szczególnym sentymentem, kilku z nas wraz z jej wychowankami uczęszczało do znajdującej się tuż obok szkoły podstawowej. Ponadto jest to Dom Dziecka położony najbliżej naszej siedziby.

r   e   k   l   a   m   a

Dziękujemy firmie Kingston za zorganizowanie tej wspaniałej zabawy. Mamy również nadzieję, że stół przyniesie wiele frajdy dzieciakom :-)

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.